Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp

Hakkımızda

Kurumsal
Hakkımızda

Hakkımızda

AYYAPI GAYRİMENKUL VE YATIRIM DANIŞMANLIĞI; AYYAPI GROUP bünyesindeki kuruluşlarımızdan biri olarak inşaat, yatırım ve gayrimenkul sektöründe öncü bir kuruluş olarak misyonunu sürdürmektedir. Farklı yaşam tarzlarına ve farklı bütçelere göre tasarladığı projelere güvenle imza atmıştır.

Satılık ve kiralık olarak her türlü konut, arsa, işyeri, sanayi arsası, fabrika, depolama, villa, kat karşılığı arsa temini vb. gayrimenkul alanlarında faaliyet yürütmekteyiz. Zengin portföylerimizle ve yurt içi ve dışı güçlü ağımızla çok farklı yatırım fırsatları sunmaktayız.

Ayrıca www.investinturkey.com.tr adresimizle yabancılara satış ve vatandaşlık hizmetlerini de yapmaktayız.

AYYAPI GAYRİMENKUL, güvenle kapısını çalabileceğiniz sıcak bir yuva olup, uzman ve profesyonel ekibiyle en iyi yatırım fırsatlarını sunmaya devam etmektedir. Yaptığımız analizler ve güçlü network ağımızla ve ekibimizle her bir yatırımınız hızla ve yüksek oranda değer kazanacaktır.

Yatırımcılarla güçlü bir iletişim kuran, onların ihtiyaçlarını iyi analiz eden, pozitif bir yaklaşımla destek olan, doğru bilgilendirerek güvenini kazanan, finans, pazarlama ve sektöre yönelik analiz bilgisi yüksek ekibimiz bölgemizde güçlü ve bilinen bir marka olmamızı sağlamıştır. Bu güveni korumak ve daha da artırmak ana gayemizdir.

Gönülden inanıyoruz ki en iyi yatırım geleceğe yapılan yatırımdır. Profesyonel, sektör, bölge ve piyasaya hakim, paylaşım ağı güçlü ekibimiz her zaman çözüm üretmekte ve en iyi yatırım yapmanızı sağlamaktadır.

AYYAPI GAYRİMENKUL VE YATIRIM DANIŞMANLIĞI;  uzman ve deneyimli kadrosu ile gayrimenkul piyasasına özel analizler yaparak "gayrimenkul özel danışmanlık hizmetleri" sunmaktadır. Güvenilir yatırımlar yapmak isteyen ve yatırımlarını doğru şekilde yönetmek isteyen yatırımcılara özel getiri analizleri yapmakta ve yatırımın verimliliğini raporlamaktayız.

Misyonumuz: Güvenilir, profesyonel ve uzman kadromuzla yatırımcılarımıza en zengin ve en iyi yatırım fırsatlarını sunmak, yatırımcıların taleplerini hızla ve maksimum kazançla sonuçlandırmak ana hedefimizdir.

Vizyonumuz: Yerli ve yabancı yatırımcılarımıza en iyi yatırım fırsatlarını sunarak Türkiye’de ve dünyada global bir marka haline gelmek.

Emlak danışmanı olmak ister misiniz?

Kariyerinizi ve büyümenizi geliştirmenize yardımcı olacağız.
İnsan Kaynakları